Tampereen seudun koulujen kansainvälisyyden kehittämisryhmä:



tre-seuturyhma-26082016.jpg
Tampereen seudun kv-kehittäjien ryhmä elokuussa 2016.
Puheenjohtaja:
Tiina Sarisalmi, Orivesi

Kangasala:

Pia Viljanen, pia.viljanen(at)kangasala.fi
Nina Perkiö, nina.perkio(at)kangasala.fi
Nina Ukkola, nina.ukkola(at)kangasala.fi

Lempäälä:

Birgit Backlund-Palander, birgit.backlund-palander(at)lempaala.fi

Nokia:
Satu Matikainen, satu.matikainen(at)nokiankaupunki.fi
Elina Luoma, elina.luoma(at)nokiankaupunki.fi

Orivesi:
Tiina Sarisalmi, tiina.sarisalmi(at)orivesi.fi

Pirkkala:

Tommi Sidoroff, tommi.sidoroff(at)pirkkala.fi

Tampere:

Heidi Meltovuo, heidi.meltovuo(at)tampere.fi (lukiot)
Miika Katajamäki, miika.katajamaki(at)tampere.fi
Tarja-Kaarina Lääperi, tarja-kaarina.laaperi(at)tampere.fi
Jaana Sudenvaara-Kulmala, jaana.sudenvaara-kulmala(at)tampere.fi

Vesilahti:

Anna-Kaisa Mäkelä, anna-kaisa.makela(at)vesilahti.fi

Ylöjärvi:

Tarja Kinnunen, tarja.kinnunen(at)ylojarvi.fi